Coś o mnie
Mam 12 lat, chodzę do 5 klasy i NIE mam chłopaka tylko PRZYJACIELA. Lubię spotykać się ze znajomymi, czytać książki, słuchać muzyki (głównie rapu i popu) i grać w piłkę nożną. Na blogu będę pisała o moim życiu i moich (zboczonych) przyjaciółkach.~Ciasteczkowa
.
PS. Jeżeli chcecie się dowiedzieć o mnie czegoś więcej piszcie w komentarzach