wtorek, 14 kwietnia 2015

Coś o mnie

Coś o mnie

Mam 12 lat, chodzę do 5 klasy i NIE mam chłopaka tylko PRZYJACIELA. Lubię spotykać się ze znajomymi, czytać książki, słuchać muzyki (głównie rapu i popu) i grać w piłkę nożną. Na blogu będę pisała o moim życiu i moich (zboczonych) przyjaciółkach.
                                                                                                                                     ~Ciasteczkowa
.

PS. Jeżeli chcecie się dowiedzieć o mnie czegoś więcej piszcie w komentarzach